Assistance
Motoryzacja

Assistance a wybór pomocy drogowej

Decydując się w razie wystąpienia zdarzenia na drodze na pomoc assistance nie musimy martwić się o to którą firmę z oferta pomocy drogowej wybrać. To ubezpieczyciel wybiera pomoc drogową współpracując z licznymi firmami na całym świecie. Umowy wiążące partnerów Assistance pozwalają na błyskawiczne udzielenie nam pomocy. Niezależnie od tego czy znajdujemy się w Polsce, czy poza Polską, nieopodal domu, czy na drugim końcu kraju. Wystarczy zadzwonić i zgłosić szkodę.

Assistance wraz z usługą naprawy

Pomoc drogowa może obejmować zwiezienie pojazdu na lawecie, holowanie jak również naprawę na drodze. Jeśli usterka na to pozwala. Niekiedy chodzi tylko o wymianę żarówki, czy koła, innym razem sprawa może być poważniejsza. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż jeśli assistance obejmuje tylko usługę organizacji pomocy może nie być to dobry wybór. Bowiem nie mając wpływu na to która pomoc drogowa do nas przyjedzie, koszty jej pokrywamy my sami, a oferta ta może być całkowicie niekonkurencyjna. Wybierając pomoc drogową samodzielnie możemy zwrócić uwagę na jej cennik.

Jednak mając opłacone ubezpieczenie wraz z usługą naprawy, zastosowania części zamiennych, zwykle w ramach polis komfort nie musimy martwić się o koszty i jest to rozwiązanie iście komfortowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *