facet
Kobieta

Jak sprawić by twój facet za tobą zatęsknił

Nie ważne czy jesteś już w szczęśliwym związku, dopiero co poznałaś faceta, czy chcesz żeby twój były który cię zostawił zawył z tęsknoty. Istnieje kilka uniwersalnych trików, które sprowadzą go do nigdy nie kończącego się pożądania i tęsknoty za tobą. Przecież to takie miłe być chcianą, kochaną i zabieganą przez tego jedynego.

Spróbuj wprowadzić je w życie, ty nic nie stracisz, a możesz dużo zyskać. Jeżeli facet pokocha cię bardziej, będzie się również bardziej starał, a ty zyskasz to na co zasługujesz – szczęście.

Jesteś gotowa na sekretną strategię, która sprawi, że facet będzie tylko twój?

1. Opowiedz mu, jak cudowny miałaś dzień

Prawdą jest, że facet zawsze będzie chciał być tym, co najlepsze w twoim życiu. Jak opowiesz mu, jak świetnie bawiłaś się z Kasią i Moniką na babskim wieczorze, albo jak świetną wędrówkę po górach sobie urządziłaś, wejdzie to chłopakowi na ego. Sam zachce być obecny w twoim szczęśliwym życiu, a co ważniejsze – być tym co sprawia, że jesteś najszczęśliwsza.

2. Odłóż telefon na kilka godzin

No tak, napisał do ciebie, a ty od razu skoczyłaś by odpowiedzieć mu trzema wiadomościami? Kompletnie niepotrzebnie. Tak sprawiasz, że on weźmie cię za pewniaka. Jak spyta jak minął ci dzień, odpowiedz po godzince lub dwóch, pamiętając, by zapewnić go, że się świetnie bawisz. W nim zbierze się ciekawość i ochota, by zabiegać o twój CENNY czas.

3. Utnij kontakt

Jeżeli on jest dla ciebie zbyt chłodny i nie okazuje ci tyle miłości na ile zasługujesz, bądź super zajęta przez kilka dni. Daj mu szansę za tobą zatęsknić. Jeżeli brał cię do tej pory za pewniaka, uświadomisz mu, że nic bardziej mylnego. Pamiętaj, że on musi zrobić pierwszy ruch, a ty tylko pomyśl (pamiętając 1 i 2 regułę) jak odpowiedzieć.

4. Zrób coś zaskakującego w łóżku

Tyczy się to bardziej doświadczonych par. Jeżeli szukasz rad po zerwaniu albo dla nowego związku przejdź do rady numer pięć. Zrób coś, czego całkowicie by się nie spodziewał. Kup bieliznę marzeń, albo zaproponuj mu zabawę z zabawkami (a może najlepiej mała dominacja?). Spraw, by tego wieczora nie zapomniał przez długi okres czasu, a potem go w głowie powtarzał.

5. Działaj mu na wyobraźnie, ale nie dawaj od razu ciasteczka

Faceci myślą oczami i małym kolegą przy nogach. Szanują bardziej kobiety, które nie dadzą od razu tego, czego chcą. Żarty z podtekstami, delikatne dotknięcia „na niechcący”, czy przygryzanie wargi. Przy jednoczesnym odwlekaniu dania ciasteczka.

6. Okaż wyjątkową sympatię.

Zerwaliście, no i „na niechcący” wpadliście na siebie w sklepie? Bądź wyjątkowo miła, uśmiechnięta i zadowolona. Pamiętaj, tylko nie stój przy nim za długo, żeby nie stało się niezręcznie!

7. Romantyczne wiadomości

Od czasu do czasu romantyczne gesty przypomną facetowi, dlaczego jest w tobie tak szaleńczo zakochany. Ich stopień zależy od stopnia waszego związku. Jeżeli jesteście już razem, warto wieczorkiem przed zaśnięciem powiedzieć mu, że myślałaś o nim dzisiaj sporo. Pamiętajmy tylko, żeby z tymi słodkościami nie przesadzić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *