O co powinny dbać kobiety
Kobieta

O co w wyglądzie powinny szczególnie dbać kobiety według mężczyzn?

W natrze kobiet leży to, iż starają się one robić wszystko, aby podobać się płci przeciwnej. Stąd dbanie o wygląd, sylwetkę, czy też o dobór odpowiednich ubrań. Jednak jak się okazuje, czasami mężczyźni oczekują od kobiet czegoś innego. A wiele pań nie zdaje sobie z tego sprawy. Oczekiwania mężczyzn względem kobiet wcale nie są wygórowane.

Co im przeszkadza ?

– Mężczyźni dużą wagę przywiązują do włosów kobiety. Chcą, aby były one po prostu zadbane. Odrzucają ich włosy nieświeże, łupież, czy też, kiedy są one zbyt zniszczone.

– W podobnym tonie wypowiadają się w kwestii paznokci. Wcale nie muszą one być perfekcyjnie pomalowane, czy przesadnie długie. Wystarczy, aby były czyste i zadbane. Podobają im się naturalne paznokcie średniej długości. Które są pomalowane tylko bezbarwnym lakierem.

– Mężczyznom również nie podoba się niechlujny i przesadny makijaż. Zbyt długie, sztuczne rzęsy, czy przesadnie podkreślone brwi. A także nadmiar podkładu, czy pudru nie jest odbierany przez nich jako coś pozytywnego.

– Spierzchnięte usta to też nie jest coś, co podoba się facetom. Warto zatem zawsze mieć przy sobie błyszczyk, czy pomadkę nawilżającą. Aby taki problem się nie pojawił.

– Brzydkie zęby, które są krzywe i zaniedbane raczej nie mogą podobać się nikomu. Trudno się dziwić, że mężczyźni również nie uznają ich za atrakcyjne.

Jak się okazuje mężczyźni wcale nie mają dużych wymagań. Nie oczekują, by kobiety wydawały na siebie mnóstwo pieniędzy, czy spędzały mnóstwo czasu na robieniu makijażu. Tak naprawdę przede wszystkim zależy im na tym, aby kobieta umiała o sobie zadbać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *